• +371 26608866
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

PAR MUMS

Par mums

SIA Akron ir privāts kokapstrādes uzņēmums, kas savu darbību uzsāka 2004. gadā.
Sākotnēji uzņēmums nodarbojās ar pavardu, kamīnu un dūmvadu būvniecību, kad uzņēmums saskārās ar aukstumu un mitrumu mājās, mūsu lēmums bija iedziļināties un risināt šo problēmu paša saknē. Un pamazām uzņēmums pārgāja uz koka māju, saunu, kā arī pirts ražošanu.
Uzņēmums turpina veiksmīgi strādāt un attīstīties, vienlaikus būdams stabils un uzticams partneris.

SIA Akron savu darbību galvenokārt attīsta Latvijas austrumu reģionā, kur ir viens no vadošajiem uzņēmumiem šajā jomā. SIA Akron pastāvīgi seko līdzi visām jaunajām tendencēm kokapstrādes nozarē. Tāpat liela uzmanība tiek pievērsta tehnoloģisko procesu pilnveidošanai, pateicoties kam uzņēmums ražo kvalitatīvus produktus, kas veiksmīgi konkurē tirgū.

SIA Akron specializējas koka izstrādājumu ražošanā, jo koks jau kopš seniem laikiem ir plaši izmantots būvniecībā. Zema siltumvadītspēja, lieliska gaisa apmaiņa, draudzīgums videi, viegla apstrāde - tas viss padara to par līderi. Laba koka mājiņa visos laikos asociējās ar siltumu un mājīgumu, un šodien, atrodoties no koka celtā mājā, atpūšas ķermenis un dvēsele. Taču ne tikai šīs priekšrocības padarīja koksni par vērtīgu izejvielu. Katra guļbūve nav līdzīga citai. Šādi mājokļi ir estētiski, tie harmonē ar dabu. Vēl viena koka priekšrocība ir tā izturība. Tas viss, kā arī vieglums, ar kādu šis materiāls tiek apstrādāts, paver lielas perspektīvas dzīvojamo ēku būvniecībai.

Šodien SIA Akron saviem klientiem ir pazīstams kā stabils un uzticams uzņēmums.
Individuāla pieeja katram klientam ir SIA Akron galvenais noteikums.

Uzņēmuma panākumu atslēga:
- savlaicīga pasūtījumu izpilde un optimāls jautājumu risinājums.
- uzņēmuma stabilitāte
- pieredzējuši, zinoši speciālisti.

Mūsu produkcijas eksports

Image

Kontakti:

+371 26608866
info@akron.lv

Rekvizīti:

SIA "AKRON"
Reģ.nr: 42403016098
Juridiskā adrese: Mostovaja, "Liepiņas",
Lūznavas pagasts, Rēzeknes novads, LV - 4630
Banka: 
A/S SWEDBANK
LV36HABA0551031405932

Sazinies ar mums:

(bildes sūtiet uz e-pastu info@akron.lv)
© 2024 Akron. All Rights Reserved.
Mēs izmantojam sīkdatnes

Mēs savā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, savukārt citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi. Jūs pats varat izlemt, vai atļaut sīkfailus vai nē.