sazinieties ar mums jau šodien: +371 26608866

info@akron.lv

 

Sadarbība

 

   SIA "AKRON" 2016.gada 7.novembrī saņēma Lauku atbalsta dienesta lēmumu par projekta iesnieguma Nr. 16-01-AL15-A019.2101-000011, "Horizontālā lentzāģa iegāde uzņēmuma SIA "AKRON" attīstībai apstiprināšanu.

 

   2017.gada aprīlī uzņēmums uzsāka projekta realizāciju. Projekts tiek realizēts ar Rēzeknes rajona kopienu partnerības atbalstu un Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam 19.2.1. aktivitātē „Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas" 1.kārtas projektu konkursa ietvaros.


   2017.gada augustā SIA "AKRON" iegādājās mobilo angāru, lai varētu tajā uzstādīt projekta realizācijas paredzēto horizontālo lentzāģi.

 

   Uzņēmums piedāvā visa veida guļbaļķu būves, mājas, pirtis, lapenes un dārza mēbeļu ražošanu no 100 % Latvijas virpotas un cilindrētas koksnes pēc pasūtītāju individuālajiem vai tipveida projektiem. Uzņēmums veic guļbūves piegādi un uzstādīšanu piegādātāja teritorijā. Uzņēmums piedāvā arī unikālas dārza mēbeles un koka dekorācijas no guļbaļķiem, kuras ir unikālas pēc savas tehnoloģijas un mākslinieciskās darbības rezultāta savā reģionā. Papildus uzņēmums spēj saražot malku un kurināmo šķeldu. Pašlaik pieprasījums pēc pakalpojumiem ir ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs. Patlaban saimnieciskā darbība notiek Lūznavas pagastā, "Liepiņas".

 

   Horizontāla lentzāģa iegāde uzņēmumam nodrošinās iespēju ražot zāģmateriālus, kas nepieciešami no guļbūvju ražošanas līdz pat jumta klājumam. Uzņēmums spēs nodrošināt saviem patērētājiem koka spāres, latas, apdares, grīdas un terases dēļus gan kā atsevišķu produkciju, gan kopā ar koka būvēm. Uzņēmumā tiks ieviesta jaunas paaudzes un tehnoloģijas iekārta – automatizēts elektriskais horizontālais lentzāģis, kas veicinās uzņēmuma kapacitāti, ekonomisko dzīvotspēju, produktivitāti un efektīvu resursu izmantošanu, jaunu tirgus iespēju atklāšanu pirmajiem pasūtītājiem.


   Uzņēmums pirmo reizi piedalījās Eiropas Savienības finansētājos projektos. Projekta attiecināmo izmaksu summa ir EUR 8153,35 (ar PVN), tai skaitā ES publiskais finansējums 70% jeb EUR 5707,34. Līdzfinansējums nodrošināts no uzņēmuma SIA „AKRON" budžeta līdzekļiem.


Andrejs Cvetkovs, SIA "AKRON" valdes loceklis

 

sotrudni4estvo

Copyright © 2014. All Rights Reserved.